KONST / Litografier / Färglitografi 15229418
nr 1522 9418
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 83/150. Färglitografi, bildmått: 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 78x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:09:58
700 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann